עו"ד הילה גרפינקל, שותפה

עו"ד הילה גרפינקל, שותפה (הגדל)
שותפה ומנהלת מחלקת המכרזים במשרד.
בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. מוסמכת משנת 2008.

מייצגת רשויות מקומיות בתחומי המשפט המוניציפאלי ובעלת מומחיות בתחום המכרזים וההתקשרויות. מעניקה יעוץ משפטי שוטף בתחום זה לרשויות מקומיות וגופים ציבוריים, לועדות מכרזים וכן ללקוחות מהמגזר העסקי.

עו"ד גרפינקל מלווה ואחראית על עריכתם של עשרות רבות של מכרזים בשנה, ביניהם גם מכרזים מורכבים ומכרזים בהיקפים כספיים נכבדים.  עו"ד גרפינקל מלווה את הרשויות והגופים הציבוריים גם בשלבים שלאחר בחירת הזוכה במכרז במקרים בהם נדרש תיקון בתנאי ההסכם עם הזוכה, התמודדות עם שינוי בדין החל, או פתרון מחלוקות בין המזמין לזוכה. כמו כן, מייצגת את לקוחות המשרד בבתי המשפט בהליכי ליטיגציה בתחום המכרזים.

בעלת ניסיון במכרזים מכל הסוגים ובין היתר מכרזים בעלי מורכבות טכנולוגית (מכרזי מיחשוב, פיתוח תוכנות וכדומה), מכרזי "עיר חכמה", מכרזי תשתית וביצוע עבודות קבלניות, מכרזים עתירי כוח אדם (שמירה, אבטחה וניקיון) ובעלת היכרות עם הדינים הרלוונטים וניסיון בהתנהלות מול רשויות המדינה האחראיות על יישום הדין - כדוגמת תקנות העיריות (שיתוף פעולה תעשייתי), חוק להסדרת הטיפול באריזות, התשע"א-2011, חוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי ואלקטרוני ובסוללות, התשע"ב-2012, חוק להגברת האכיפה של דיני העבודה, התשע"א-2011 וכיוצ"ב.  

מלווה רשויות מקומיות בתהליך ההתקשרויות לצורך יישום הסכמי גג – פרסום מכרזים, קולות קוראים והזמנות להציע הצעות לצורך פעולת מנהלת הסכם הגג ברשות.

דואר אלקטרוני: hila@htlaw.co.il

צור קשר
דלג על צור קשר

צור קשר

checked
עבור לתוכן העמוד