אודות

משרדינו מייצג בעלי דירות בפרוייקטים של התחדשות עירונית הן במסלול של תמ"א 38 (עיבוי/הריסה ובינוי) והן במסלול של "פינוי בינוי".

הליווי המשפטי של דיירים מתבצע החל מהשלבים המקדמיים; כינוס ישיבות דיירים, מינוי נציגות, קבלת החלטות ל"הנעת" ההליך, פניה ליזמים ובדיקת הצעותיהם, עריכת שאלונים ובדיקת "סל הזכויות", ניהול מו"מ עם יזמים, עריכת הסכם התקשרות, וליווי משפטי עד להשלמת הפרוייקט והכל, תוך מתן יחס אישי ומקצועי.

למשרדנו יתרון גדול מאוד בעסקאות אלו הן לאור ניסיונו הרב והידע שצבר בתחום התכנון והבניה והמקרקעין והן לאור ניסונו בייצוג רשויות מקומיות ועדות מקומיות (מתן ייעוץ משפטי לרשויות בהיבטים של התחדשות עירונית), יזמים (ייזום וקידום תוכניות וייצוגם בפני הרשויות) ובעלים פרטיים (ייצוג וניסיון בניהול פרוייקטים והבנת צרכי בעלי הזכויות לאורך כל התהליך).  

תהליך העבודה משתנה בהתאם לצרכיי ובחירת בעלי הזכויות, כאשר בפני בעלי הזכויות שני מסלולים לביצוע הפרוייקט:

א. המסלול ה"קלאסי"- במסגרתו משרדנו מסייע לבעלי הזכויות בבחירת היזם ומיצג אותם למול היזם הנבחר. 

ב. מסלול ה"מנהלת"- במסגרתו משרדנו פועל בשיתוף פעולה עם שמאי ואדריכל המייצגים את בעלי הזכויות מתחילת ההליך כ"מנהלת הפרוייקט". המנהלת מבצעת בדיקות ראשוניות לפרוייקט, פועלת להכנת תוכניות לאישור הוועדה בשיתוף עם העירייה ובוחרת קבלן מבצע באמצעות מכרז, הכל בשקיפות ושיתוף פעולה מלא עם בעלי הזכויות. 


עו"ד ונוטריון אפרת רשף

אפרתתת

עו"ד ונוטריון אפרת רשף, היא שותפה ומנהלת תחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית במשרד. במשך שנות עבודתה כעורכת דין היא ייצגה בעסקאות נדל"ן גדולות רשויות מקומיות ורשויות תכנון וצברה ידע מקצועי רב. מחלקת הנדל"ן שבראשותה מתמחה גם בייצוג לקוחות פרטיים בפרויקטים של התחדשות עירונית. בין השאר מייצג המשרד בימים אלה כ- 300 לקוחות במיזמים שונים של הרחבה וחיזוק, הריסה ובנייה, פינוי ובינוי. 

עו"ד רשף בעלת ניסיון רב בעריכה וביצוע של עסקאות נדל"ן מורכבות לרבות ליווי וייעוץ משפטי מטעם רשויות מקומיות, תאגידים עירוניים, ולקוחות פרטיים.

הניסיון העשיר של עו"ד רשף  בתחום הנדל"ן וההכרות העמוקה שלה עם תחום התכנון והבניה ונהלי העבודה של הרשויות השונות, מעניק ערך מוסף ללקוחותיה הנהנים מייעוץ מקצועי המקיף את מגוון התחומים הרחב שפרויקטים מורכבים אלה נוגעים בו.

עו"ד רשף עוסקת בפרוייקטים של התחדשות עירונית (תמ"א 38), פינוי בינוי, רישום תוכניות רהפרצלציה, רישום בתים משותפים, עריכת הסכמי שיתוף, עסקאות קומבינציה, רכישות ומכירות של נכסים מורכבים, ניהול הליכים משפטיים מול רשויות המס, עריכת מכרזים בתחום המקרקעין, מתן חוות דעת, ביצוע עסקאות שינוי יעוד וניצול למול המנהל, הסכמי חכירה, עסקאות השלמה וכיוב'.

דואר אלקטרוניefrat@htlaw.co.il

צור קשר
דלג על צור קשר

צור קשר

checked
עבור לתוכן העמוד